Den pro rodinu

 

Na konec prázdnin připravujeme větší akci pro veřejnost zaměřenou na rodiny s dětmi. Podívat a hrát si však může každý :) 

Na trávníku za ZUŠ se chystáme spolu s pražskou firmou COOLWOOD vytvořit jakýsi přírodní truhlářský ateliér, kde si rodičové spolu s dětmi budou moci vyrobit za asistence instruktora krmítko nebo autíčko.( Potřebné nástroje budou k dispozici. Cena výrobku - pouze částečný příspěvek na materiál.)

Budeme mít k dispozici kvalitní dřevěné hry, které firma COOLWOOD vyrábí, jsou skvělé i pro dospělé! Dále některé domácí osvědčené atrakce - a to i pro nejmenší chodící účastníky.

Zajistíme jednoduché občerstvení.

Zájemci budou moci nahlédnout do bývalé budovy O2, kam se náš sbor se svými aktivitami k 1.10. chce přestěhovat. Bude moci obhlédnout tzv. Novou Zahradu - místo pro všechny generace -Sportovní klubovna, Dílna pro kluky a holky, Třígenerační obývák, Family Point ..., v různé fázi dokončení.

Vstupné zdarma.

Budeme rádi, když s námi pobudete delší dobu, je ovšem možné to jenom tak omrknout :). K dispozici budeme od 10 do 18 hodin.

S účastí počítá radní pan Musil, který představí městský projekt Dětského světa, se kterým bude Nová Zahrada propojena.

Hezký zbytek léta!

Na viděnou se těší sbor Jednoty bratrské Ivančice